A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

YASEMİN isminin analizi, YASEMİN isminin kader sayısı, YASEMİN isminin falı


YASEMİN ismine Göre Analiz

Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.


YASEMİN ismine Göre Karakter Analizi

Bağımsızlık, sloganınızdır. Biriyle olmanız zor, haliyle. Her zaman kendinizi ispatlamak zorundasınız. Özellikle sevgilinize karşı. Ya o da kendini ispatlamaya kalkarsa? Ama Allah için son derece açık ve çekici bir insansınız. Sekse önem veriyorsunuz. Ama para daha önemli. Ne ayıp!


YASEMİN ismine Göre Aşk Uyumu Analizi

askuyumu

onaylanma ihtiyacı çok yüksektir, bu yüzden en basit bir tamirat işini yaptığında bile Amerika’yı keşfetmiş kadar ilgi göstermeli ve kutlamalısınız. Onun bu ihtiyacı yatakta yaratıcı olmasını sağlar ve sizi mutlu edip onay kapmak için gereken her şeyi yapar.


YASEMİN ismine Göre Harf Sırası Analizi

Sezgi gücü. Aşka önem verme. Duygusallık. Çok kararlı olamama.


yasemin isminin analizi

YASEMİN isminin ilk Harfine Göre Analiz

İsminizin İlk Harfi ( Y ) Harfi ise ilim sahasında çok başarılı olurlar . Her ortama ve her topluma kolayca uyum sağlayabilirler .
( Y ) Harfinin Rakam değeri ( 7 ) Dir . Çok değerli bir Harftir . Define ve Petrol aramada kullanılan çubuğa benzer . İsminde ( Y ) Harfi olduğundan gizli ilimlere de aşırı merak duyarlar ve gizemleri araştırmayı severler .
Tefekkür ve İnsanlık sevgisi ve sırdaşlık . ( Y ) Harfinin kişiye kazandırdığı bir başka özelliktir .
İsminizde ( Y ) Harfi varsa . özel yetenekleriniz vardır azminiz ve inancınız ile azminizi ve yeteneğinizi birleştirirseniz uzanamayacağınız dal ve başarılı olamayacağınız alan ve saha kalmaz .


YASEMİN ismine özel hayvan

hayvan
Sizin Özel Hayvanınız - Yarasa

Y: Yarasa: Yaratıcılık sizde, yazarlık sizde, şairlik sizde, ünlü olmak istiyorsanız yıldızlar sizi destekliyor.


YASEMİN isminin Numerolojisi

yaseminToplam
281226161217102


YASEMİN ismine Özel Akrostiş Şiir

  • y - Yalnızlığıma arkadaş, o son resmin
  • a - Ama artık unutmalıyım... ya da kendimi mi kandırma
  • s - Sevgininse yeri zamanı yok
  • e - Ellerin yine de dur kalbime dokunsun...
  • m - Muradımsın muradımsın
  • i - İlk aşkımsın benim
  • n - Nağmeler fısıltılarım olurkenYASEMİN isminin Kader Sayısı

5/

yaseminToplam
711549532=3+2=5

Kader sayınız 5

Kader sayınız 5 ise, bu hayata özgürlük duygunuzu ifade etmek ve hayat yolunuzdaki değişimleri kucaklamak için gelmiş bulunmaktasınız.

Çok yönlü 5ler birçok yetenekle donanmış olarak hayata gelmişlerdir. Her alandaki becerileriyle hayranlık uyandırırlar. Son derece esnek olan bu bireyler her ortama kolaylıkla uyum sağlar. Pekçok mucit bu rakamdan çıkar. Yenilikçi ve maceracı doğaları onlara birçok kapının kolayca açılmasını sağlar.

Siz bu dünyanın "özgür ruh"larındansınız. Zekanız ve çekiciliğiniz sayesinde sosyal çevrelerde de oldukça popülersiniz. Satış ve pazarlama becerileriniz de oldukça yüksektir. Deyim yerindeyse Eskimolara bile buz satarsınız! Gözlem yeteneğiniz sayesinde iyi birer stand-upçı dahi olabilirsiniz. Risk almayı seversiniz. Kendi işinizin sahibi olmaktan ya da serbest çalışmaktan mutluluk duyarsınız.

Kader sayısı 5 olanlar yaratıcıklarının ve ifadelerinin önünü kesen işlerde kendilerini hapsolmuş hissettiklerinden tekdüze işlerde çok mutsuz olurlar. Bu nedenle işlerini yeteneklerini kullanabilecekleri bir alandan seçmeleri çok önemlidir.

Bazen değişim sizi ürkütebilir, çünkü sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Ancak sorumluluk almaz ve değişimi kucaklamazsanız hayatınızda gelişimin de olamayacağını anlamalısınız. Yanlış anlaşılmamak için boşboğazlık etme eğiliminizi de kontrol altına almalı, neyi kiminle paylaşacağınız konusunda daha dikkatli olmalısınız.

Çabuk kavrayan yapınız nedeniyle çabuk da sıkılırsınız. Bu nedenle uzun süre aynı işi yapma ya da kariyerinizi istikrarlı bir şekilde sürdürme konusunda ciddi problemler yaşabilirsiniz. Bu eğiliminiz eğitim hayatınız için de bir risk teşkil etmektedir. Başarınızın anahtarı bir işi tamamlamadan diğerine başlamamakta yatmaktadır. Özgürlüğü seversiniz, ancak unutmayın ki disiplin içermeyen bir özgürlük uzun vadede onu kaybetmenize dahi neden olabilir.


/ 12057 Okunma / 0 Yorum