A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

PALMİRA isminin analizi, PALMİRA isminin kader sayısı, PALMİRA isminin falı


PALMİRA ismine Göre Analiz

Kendinden emin kişilik, girdikleri ortamda kendine güvenli tavırlarıyla dikkat çekerler.


PALMİRA ismine Göre Karakter Analizi

Sizin için hayatın anlamı sosyal statü. Biriyle birlikte olabilmeniz zor. Çünkü eli yüzü düzgün olmayan biri sizin statünüzü düşürür. Üstelik çok da zeki olmalı çünkü siz tartışmadan duramazsınız. Bu sizin için bir ihtiyaç!


PALMİRA ismine Göre Aşk Uyumu Analizi

askuyumu

İnsanların onu nasıl gördüklerini çok önemser. Bu yüzden kendi görüntüsü kadar yanında taşıdığı insanın görüntüsü de önemlidir. Birlikte olduğu insanın hem şık hem zeki olmasını ister.


PALMİRA ismine Göre Harf Sırası Analizi

Yalnız yaşamayı seçme. Kendini dışa vurmada zorlanma.Sakinlik.


palmira isminin analizi

PALMİRA isminin ilk Harfine Göre Analiz

( P ) Harfinin Rakam değeri ( 7 ) Dir İsminde ( P ) Harfi bulunanlar Tedbirli zeki ve anlayışlı ve ileri görüşlü olurlar . Okumayı severler .
Mistik görüşleri ağır basar Buda normaldir çünkü ( P ) Harfinin Ters etkisi ve tesiri içine kapanıklıktır başarılı olmak için . ( P ) Harfinin olumlu etkilerinden faydalanınız . Dünya işlerine pek önem vermezler .


PALMİRA ismine özel hayvan

hayvan
Sizin Özel Hayvanınız - Porsuk

P-R: Porsuk: Araştırmacı bir kişiliğiniz var. Çok meraklısınız ve her şeyin nedenini öğrenmek istiyorsunuz. Sizden çok iyi bilim adamı olur.


PALMİRA isminin Numerolojisi

palmiraToplam
20115161221186


PALMİRA ismine Özel Akrostiş Şiir

  • p - Posterlerini astım odamın her tarafına
  • a - Anlasana bana senden başka ilaç yok
  • l - Lütfen bana sakın olma yalancı
  • m - Muhtaç ettin beni sevmeye,sevilmeye
  • i - İçi büyülü , dışı sizi yakan en büyük ateş parçası
  • r - Ruhun hissettiriyor sevgiyi..
  • a - Alışamam,yaşayamam, kandıramam kendimi…PALMİRA isminin Kader Sayısı

7/

palmiraToplam
713499134=3+4=7

Kader sayınız 7

Kader sayınız 7 ise, bu hayata bir taraftan ruhsal dünyanızla temas halinde olurken diğer yandan insanlarla sıcak ilişkiler kurmak için gelmiş bulunmaktasınız.

7ler mahremiyetlerine çok düşkündürler. Kalabalık içinde görünmez olmayı yeğlediklerinden çok iyi birer araştırmacı hatta dedektif olabilirler. Sır saklama konusunda onlara sonuna kadar güvenebiliriz. Gözlem ve analiz yetenekleri ise araştırma ve bilim alanlarında çok başarılı olmalarını sağlar.

Siz bu dünyanın "düşünür"lerisiniz. İster doğa bilimleri olsun, ister din ve gizli öğretiler, gerçeğe ulaşmak adına her türlü bilgiyi sorgularsınız. Adeta bir filozof gibisiniz. Ancak zeki ve analitik doğanız nedeniyle zihne gereğinden fazla itimat etme ve duygulara fazla itibar etmeme eğiliminiz var. Oysa bu yaşamda zihin ve ruh dengesini sağlamak için bulunmaktasınız.

Zaman zaman fazlasıyla şüpheci olabiliyorsunuz. Böyle durumlarda zihniniz yerine kalbinizin sesini dinlerseniz çok daha sağlıklı sonuçlara varırsınız.

7ler dışarıdan bakıldıklarında soğuk ve mesafeli görülebilirler çünkü konu duyguları oldu mu onları rahatlıkla ifade etmekte zorlanırlar. Ancak hayat amacınız bilgiyi paylaşmayı içerdiğinden başarınızın anahtarı zihinsel mağaranızdan çıkıp insan içine karışarak hayatınızdaki neşe enerjisini artırmakta yatmaktadır. Bu münzevilik eğiliminizi dengelemezseniz kendinizi yalnızlıktan şikayet ederken bulabilirsiniz.

İronik bir şekilde bazı 7ler yalnız kalma korkusuyla kendi içlerine dönmekten ve ruhsal yönleriyle temas kurmaktan kaçınırlar. Böyle yaptıklarında terk edilecekleri korkusunu duyarlar. Oysa bu korkuları yersizdir. En büyük zenginliği ruhsal yönlerini kabul edip onu geliştirdiklerinde ve bunu insanlarla paylaştıklarında yaşayacaklarını anlamalıdırlar. Şayet duygularınızı ifade etmekte çok fazla zorlanıyorsanız, onları yazarak ifade etmeyi deneyebilirsiniz, yeter ki ne kendinizle ne de insanlarla iletişiminizi kopartın.


/ 387 Okunma / 0 Yorum