A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

NİSAGÜL isminin analizi, NİSAGÜL isminin kader sayısı, NİSAGÜL isminin falı


NİSAGÜL ismine Göre Analiz

Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder.


NİSAGÜL ismine Göre Karakter Analizi

Sizi yakından tanıyanların asla inanmadığı iki sıfatınız var: Masum ve çekingen. Bu sadece dış görünüşünüz. Son derece aldatıcı. Seks konusunda çok yeteneklisiniz. Sekste tekdüzeliğe asla tahammülünüz yoktur. Maalesef mükemelliyetçisiniz. Bu yüzden de sizin standartlarınıza uygun birini bulmanız çok zor oluyor.


NİSAGÜL ismine Göre Aşk Uyumu Analizi

askuyumu

Siz onların masum ve utangaç göründüklerine bakmayın: içlerinde adet bir kaplan yaşatıyorlar! Cinsellikle müthiş yetenekli olduklarını ve monotonluğa düşmenden sizi mutlu edeceklerinden emin olabilirsiniz.


NİSAGÜL ismine Göre Harf Sırası Analizi

Yerleşik düzeni sorgulama. Değişikliği sevmeme. Zor yaratılış. Cesaret.


nisagül isminin analizi

NİSAGÜL isminin ilk Harfine Göre Analiz

( N ) Harfinin Rakam değeri . ( 5 ) Tir . İsminin İlk harfi ( N ) . Olan Merkür Gezegeninin . Tesiri ve Etkisi altındadır . Akılları ve hisleri devamlı çarpışma halindedirler .
İsminde ( N ) Harfi olan kişi . Tıpkı bir radyo alıcısı gibi . Frekansları her şeyden etkilenir ve tesiri altında kalırlar .
İsminde ( N ) . Harfi olan kişiler . Her zaman uyanık olurlar ve her söyleneni hıfz ederler . Ve kolay aldatılamazlar . Bu harfin bir özelliğinde kararsızlıktır . Bazen kararsız olurlar ve sıkıntı ve stres yaşarlar . Başarılı olmak istiyorsanız hislerinizi yenmeniz lazımdır .


NİSAGÜL ismine özel hayvan

hayvan
Sizin Özel Hayvanınız - Maymun

M-N: Maymun: Çok yönlüsünüz, her şeyden biraz öğrenmesini seviyorsunuz. Hayata bayılıyorsunuz.


NİSAGÜL isminin Numerolojisi

nisagülToplam
171222182615101


NİSAGÜL ismine Özel Akrostiş Şiir

  • n - Ne olur söyle hadi, SENİ SEVİYORUM de…
  • i - İlacı yok mu bu işin? ısır da iç kanımı
  • s - Sevda treninde aynı kamaraya düştük; ne tesadüf !
  • a - Alayamam
  • g - Gerçek mi hayal mi bilmiyordum gördüklerim
  • ü - Üstümden kara bulutlar eksilmiyor, geceleri sensizim
  • l - Lastik gibi enine boyuna çekerdikNİSAGÜL isminin Kader Sayısı

11/

nisagülToplam
591173329=2+9=11=1+1=2

Kader sayınız 11

Kader sayınız 11 ise, bu hayata ruhsal yönünüzü ve sezgilerinizi kullanmak için gelmiş bulunmaktasınız.

Siz bu dünyanın "ruhsal rehber"lerindensiniz. Ruhsal yönünüz çok gelişmiştir. Güçlü ve doğru sezgileriniz insanların üzerinde dönüştürücü bir etki yaratır. Pozitif ve ilham verici enerjinizle ortamı aydınlatır, bu ruh halinizi başkalarına da bulaştırırsınız. İnsanlara ilham veren ve yol gösteren bu özelliğiniz sizi harika bir öğretmen, sosyal yardım uzmanı, filozof ve danışman yapar.

11lerin bilinç üstü oldukça gelişmiştir. Son derece sezgiseldirler, gizli öğretiler, dini veya doğaüstü olaylar çok ilgililerini çeker. Çoğu doğuştan medyumdur ve hayatlarının bir döneminde din adamı, astrolog, kanal, Reiki hocası, şifacı veya metafizikçi olurlar. Hayatlarının bu döneminin başlangıcı büyük bir değişim sonrası; örneğin muazzam derecede başarılı bir dönemden sonra beklenmedik sert ve dramatik bir düşüş yaşamaları sonucu gerçekleşir.

Öyle ya da böyle, bir şekilde sezgilerinizi ve psişik güçlerinizi doğru kullanmayı öğrenmek durumunda kalacaksınız. Gerçeği arayan yanınıza güvenirseniz, ister kalabalık ortamda olun, ister yalnız, karmaşa içinde dahi iç sesinizi duyabilirsiniz. Bu sese güvenin, sizi yanıltmayacaktır.

Kendinize ve başkalarına ulaşılması imkansız görünen hedefler koyma eğilimindesiniz. Bu konuda daha esnek olmalı, kendinizin ve diğerlerinin olumlu yönlerine odaklanmalısınız.

Çok fazla bilgiye sahip olmanızın getirdiği gerginlik zaten hassas olan sinir sisteminizi kolaylıkla bozar. Böyle anlarda kavgacılık ve üstünlük kurma eğiliminize dikkat etmelisiniz. Başarınızın anahtarını alçakgönüllülükte ve psişik güçlerinizi bütünün hayrına kullandığınızda bulacaksınız. Enerjinizi ve sinir sisteminizi dengede tutmak için yoga ve meditasyondan faydalanmak sizin için önemli olduğu kadar zorunludur da.


/ 337 Okunma / 0 Yorum