A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

HALİM isminin analizi, HALİM isminin kader sayısı, HALİM isminin falı


HALİM ismine Göre Analiz

Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder.


HALİM ismine Göre Karakter Analizi

Sürekli bir arayış içindesiniz. Üstelik ne aradığınızı da biliyorsunuz: Sizi her yönden zenginleştirecek bir partner. Onun için her şeyi yapabilirsiniz. Ama bunu yatırım gözüyle yapmanız iyi değil. İtiraf edin bazen yapıyorsunuz!


HALİM ismine Göre Aşk Uyumu Analizi

askuyumu

Kendisinden daha bilgili, kültürlü insanlarla birlikte olup gelişmek, büyümek isterler. Bu yüzden, üzerinize ilgi çekmek istiyorsanız sürekli öğrenen, bilen ve öğreten bir kişi olmanız çok önemlidir.


HALİM ismine Göre Harf Sırası Analizi

İstikrarsız hırs. Liderlik. Önde gitme arzusu. Gelenekçilik. Ağırkanlılık. Baskın olma.


halim isminin analizi

HALİM isminin ilk Harfine Göre Analiz

Hayatta bütün güçlükleri yeneceklerinem işarettir .
İsminde ( H ) Harfi bulunanlar . Hayattaki önlerine çıkan merdivenli yolları çıkışlı yollar ağır ve emin adımlar ile çıkar başarıya ulaşırlar .
İsminin içinde ( 1 ) Den Fazla ( H ) Harfi varsa . Daha başarılı ve zeki olmaları için . Yeteneklerinizi kullanmanız lazımdır .


HALİM ismine özel hayvan

hayvan
Sizin Özel Hayvanınız - Horoz

H: Horoz: Aslında sakin bir yapınız vara ta ki birisi bam telinize basana kadar. Sakın basmasınlar benden söylemesi…


HALİM isminin Numerolojisi

halimToplam
10115121654


HALİM ismine Özel Akrostiş Şiir

  • h - Hangimiz istedik böyle olsun
  • a - Akıl zaten sahipsiz kalbine yenik düşmüş
  • l - Lazımsın bana, muhtacım ellerine, gözlerine…
  • i - İnci gözlerinin içinde bu beden kaybolsun
  • m - Manalı manasız bakıyor gözlerinHALİM isminin Kader Sayısı

7/

halimToplam
8139425=2+5=7

Kader sayınız 7

Kader sayınız 7 ise, bu hayata bir taraftan ruhsal dünyanızla temas halinde olurken diğer yandan insanlarla sıcak ilişkiler kurmak için gelmiş bulunmaktasınız.

7ler mahremiyetlerine çok düşkündürler. Kalabalık içinde görünmez olmayı yeğlediklerinden çok iyi birer araştırmacı hatta dedektif olabilirler. Sır saklama konusunda onlara sonuna kadar güvenebiliriz. Gözlem ve analiz yetenekleri ise araştırma ve bilim alanlarında çok başarılı olmalarını sağlar.

Siz bu dünyanın "düşünür"lerisiniz. İster doğa bilimleri olsun, ister din ve gizli öğretiler, gerçeğe ulaşmak adına her türlü bilgiyi sorgularsınız. Adeta bir filozof gibisiniz. Ancak zeki ve analitik doğanız nedeniyle zihne gereğinden fazla itimat etme ve duygulara fazla itibar etmeme eğiliminiz var. Oysa bu yaşamda zihin ve ruh dengesini sağlamak için bulunmaktasınız.

Zaman zaman fazlasıyla şüpheci olabiliyorsunuz. Böyle durumlarda zihniniz yerine kalbinizin sesini dinlerseniz çok daha sağlıklı sonuçlara varırsınız.

7ler dışarıdan bakıldıklarında soğuk ve mesafeli görülebilirler çünkü konu duyguları oldu mu onları rahatlıkla ifade etmekte zorlanırlar. Ancak hayat amacınız bilgiyi paylaşmayı içerdiğinden başarınızın anahtarı zihinsel mağaranızdan çıkıp insan içine karışarak hayatınızdaki neşe enerjisini artırmakta yatmaktadır. Bu münzevilik eğiliminizi dengelemezseniz kendinizi yalnızlıktan şikayet ederken bulabilirsiniz.

İronik bir şekilde bazı 7ler yalnız kalma korkusuyla kendi içlerine dönmekten ve ruhsal yönleriyle temas kurmaktan kaçınırlar. Böyle yaptıklarında terk edilecekleri korkusunu duyarlar. Oysa bu korkuları yersizdir. En büyük zenginliği ruhsal yönlerini kabul edip onu geliştirdiklerinde ve bunu insanlarla paylaştıklarında yaşayacaklarını anlamalıdırlar. Şayet duygularınızı ifade etmekte çok fazla zorlanıyorsanız, onları yazarak ifade etmeyi deneyebilirsiniz, yeter ki ne kendinizle ne de insanlarla iletişiminizi kopartın.


/ 290 Okunma / 0 Yorum